Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бутиковий Готель

108T Playhouse

Бутиковий Готель 108T Playhouse - це бутиковий готель, який відкриває погляд на сингапурський спосіб життя. Залишившись грайливими елементами дизайну, які залучають почуття, гості можуть дізнатися про спадщину, історію та культуру Сінгапуру. На них чекає справжній досвід, оскільки сюїти створені для проживання, а не лише для ночівлі. Сам по собі 108T Playhouse пропонує гостям затриматися у своїх приміщеннях і відчути, що це таке, як жити, працювати та грати все в одному місці - явище, яке все частіше зустрічається в дефіцитному Сінгапурі.

Назва проекту : 108T Playhouse, Ім'я дизайнерів : Constance D. Tew, Прізвище клієнта : Creative Mind Design Pte Ltd.

108T Playhouse Бутиковий Готель

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.