Дизайн журналу
Дизайн журналу
Міське Освітлення

Herno

Міське Освітлення Завдання цього проекту полягає в розробці міського освітлення в гармонії з тегеранським середовищем та привабливим для громадян. Це світло надихнуло вежу Азаді - головний символ Тегерану. Цей продукт був розроблений для освітлення навколишнього середовища та людей із тепловим світлом, а також для створення доброзичливої атмосфери з різними кольорами.

Назва проекту : Herno, Ім'я дизайнерів : Mohsen Noroozi, Прізвище клієнта : egg plus.

Herno Міське Освітлення

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.