Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан Японських Котлет

Saboten Beijing the 1st

Ресторан Японських Котлет Це мережа японських котлетних ресторанів під назвою "Saboten", перший флагманський ресторан у Китаї. Деформація нашої традиції та хороша локалізація є важливими для того, щоб зробити японську культуру легшою, щоб її прийняли іноземні країни. Тут, переглядаючи майбутні уявлення про мережу ресторанів, ми створили конструкції, які стануть корисними посібниками під час розширення до Китаю, а також за кордоном. Тоді одним із наших завдань було зрозуміти правильне розуміння «японських образів», яким віддають перевагу іноземці. Ми зосереджувались головним чином на "традиційній Японії". Ми докладаємо зусиль, як її включити.

Назва проекту : Saboten Beijing the 1st, Ім'я дизайнерів : Aiji Inoue, Прізвище клієнта : Saboten.

Saboten Beijing the 1st Ресторан Японських Котлет

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.