Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Школи

Ipek University

Дизайн Інтер’Єру Школи Площа 16500 м2 з Підготовчою школою, загалом 7 магазинів та підсилювачів, класів, конференц-залів, офісної підлоги, аудиторії, 2 кафе та фойє, де розроблена структура. Загалом, вхід на перший поверх та вітальна частина кафе розчинилися разом, будуючи на кожному поверсі галереї, створюючи різні шари, що різняться у сприйнятті між усіма рівнями дизайнерського підходу.

Назва проекту : Ipek University , Ім'я дизайнерів : Craft312 Studio, Прізвище клієнта : Craft312 Studio.

Ipek University  Дизайн Інтер’Єру Школи

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.