Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

the Light in the Bubble

Лампа Світло в міхурі - це сучасна лампочка на згадку про стару лампочку лампи Едісона. Це світлодіодне джерело світла, встановлене всередині аркуша з оргскла, вирізане лазером з формою лампочки світла. Лампочка прозора, але коли ви увімкнете світло, ви зможете побачити нитку та форму лампочки. Його можна використовувати як підвісне світло або замінити традиційну лампочку.

Назва проекту : the Light in the Bubble, Ім'я дизайнерів : Andrea Ciappesoni, Прізвище клієнта : Ciappesoni lighting+design.

the Light in the Bubble Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.