Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Papillon

Журнальний Столик Papillon - це скульптурний, але функціональний журнальний столик, який легко та елегантно вирішує використання та зберігання столів чи макет книг та журналів. Один, плоский елемент об'єднується в просторову структуру, щоб бути вільно розміщений під скляною поверхнею, таким чином забезпечуючи похилий простір для зберігання, який завжди приводить його вміст у вільний порядок. У той час як порожні, підтримуючі елементи викликають листя і відкриті книги у випадковій гармонії, яка лише тонко мутує, читаючи матерії, що накопичуються всередині.

Назва проекту : Papillon, Ім'я дизайнерів : Oliver Bals, Прізвище клієнта : bcndsn.

Papillon Журнальний Столик

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.