Дизайн журналу
Дизайн журналу
Барний Стіл

Par 789232

Барний Стіл Барний стіл Par 789232 був натхненний принципами органічного дизайну та природою, дизайн барного столу був створений параметричним алгоритмом, використовуючи номер 789232 як насіння для створення форми, тому дизайн називається Par 789232. В цілому це сучасний дизайн з унікальною формою і формою, підходить як для комерційного, так і для домашнього використання.

Назва проекту : Par 789232, Ім'я дизайнерів : Ivan Mickewicz, Прізвище клієнта : Ivan Mickewicz.

Par 789232 Барний Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.