Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вілла

Asara

Вілла 90 відсотків загальної площі Ірану сухі та напівсухі. В останні роки попит на життя в зелених зонах посилився, в результаті кількість будівель в цих районах зросла і сприяє деградації навколишнього середовища & quot; - сказав архітектор проекту. Основними пріоритетами проектування було збереження природного середовища та функціонування вілли, заснованої на обширній у двох осях, Z-шарнір для інтронування будівлі та залишення землі, поворот Y для залучення в панорамні види настільки високого рівня, присвоєного житловій площі та низькому рівню призначений для сну та простору для гостей.

Назва проекту : Asara, Ім'я дизайнерів : Jafar Lotfolahi, Прізвище клієнта : Point studio.

Asara Вілла

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.