Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плитка Для Підлоги

REVICOMFORT

Плитка Для Підлоги REVICOMFORT - це знімна та багаторазова підлога. Швидкий і простий у застосуванні. Готовий до використання. Ідеально підходить для реконструкції. В одному продукті він поєднує технічні характеристики порцелянової плитки для повного корпусу, економічні переваги спрощеного розміщення, економію часу, простоти мобільності та повторного використання в різних приміщеннях. REVICOMFORT можна виконати в декількох колекціях Revigrés: різні ефекти, кольори та поверхні.

Назва проекту : REVICOMFORT, Ім'я дизайнерів : Revigres, Прізвище клієнта : Revigres.

REVICOMFORT Плитка Для Підлоги

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.