Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайнерський Стіл

Curly

Дизайнерський Стіл Цей багатоцільовий стіл розробили дизайнери принципів Бін Буро Кенні Кінугаса-Цуї та Лорен Форе. Він функціонує як центральний елемент інтер'єру. Загальна форма сповнена грайливих кривих виггі, що різко контрастує з традиційними формальними симетричними столами, таким чином, вона виділяється як скульптурна деталь, яка приваблює та взаємодіє з користувачами. На перший погляд криві здаються випадковими, проте кожна крива була ретельно розроблена для заохочення різноманітних сидінь та соціальних взаємодій.

Назва проекту : Curly , Ім'я дизайнерів : Bean Buro, Прізвище клієнта : Bean Buro.

Curly  Дизайнерський Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.