Дизайн журналу
Дизайн журналу
Епінефрин Ін’Єктор

EpiShell

Епінефрин Ін’Єктор EpiShell - це не що інше, як медичний пристрій у повсякденному житті перевізників, а доброзичливе життя. Це рішення, орієнтоване на користувачів, для носіїв ін'єкторів «Епінефрин» з метою зменшити страх користувачів користуватися інжектором, нагадати пацієнтам про їх щоденне застосування та більш інтуїтивно зрозуміти, що вони роблять ін’єкцію під час надзвичайної ситуації. Він оснащений вбудованим зарядним пристроєм для мобільних телефонів, з'єднанням Bluetooth, голосовим керівництвом та зміною зовнішньою оболонкою. Завдяки своїй програмі на смартфоні користувачі можуть легко керувати такими функціями, як IFU, з'єднання Bluetooth, контакт Emergency та Refill / Exp.

Назва проекту : EpiShell, Ім'я дизайнерів : Hong Ying Guo, Прізвище клієнта : .

EpiShell Епінефрин Ін’Єктор

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.