Дизайн журналу
Дизайн журналу
Етикетки

Propeller

Етикетки Propeller - це колекція духів з різних куточків світу, пов'язана тематикою повітряних подорожей та пілотним мандрівником як персонажем бренду. Особливості кожного виду напою розкриваються за допомогою численних ілюстрацій, написів, що нагадують авіаційні значки та ескізи, що служать рецептами коктейлів. Багатогранний дизайн доповнюється різними тонами кольорової фольги, різними лаками, візерунками та тисненням.

Назва проекту : Propeller, Ім'я дизайнерів : Asta Kauspedaite, Прізвище клієнта : Stumbras.

Propeller Етикетки

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.