Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлена Ваза

Ampoule

Освітлена Ваза Крапля світла, архетипна і чиста форма, яка своїм динамічним поштовхом розповідає про унікальний вірш квіткового дару. Це натхненна думка про гігантську вазу для однієї квітки, предмет дизайну, який характеризує кожен простір своєю простотою, розповідає про магію своєї історії.

Назва проекту : Ampoule, Ім'я дизайнерів : Federico Traverso, Прізвище клієнта : Myyour.

Ampoule Освітлена Ваза

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.