Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Everyday chair

Стілець Майстер Бруно Мунарі стверджував, що у світі "стільців більше, ніж ослів". Навіщо тоді малювати інший стілець? Уже багато хороших стільців, одні погані, одні зручні, інші трохи менше. Отже, уявляючи предмет, який би перебіг з будь-якого стилю, розповідаючи невелику історію, вихоплюючи посмішку, щоденний стілець був продуманий. Цікаво, що без розрізнення віросповідання чи спуску кожен день із задоволенням сідає на білий керамічний стілець ... Його грайливий характер стає запрошенням сісти, взявши трохи часу для відпочинку.

Назва проекту : Everyday chair, Ім'я дизайнерів : Federico Traverso, Прізвище клієнта : MYYOUR.

Everyday chair Стілець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.