Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пляшка Горілки

Snowflake Vodka

Пляшка Горілки Мене надихнула простота і в той же час складність сніжинки. Більшу частину часу ми просто проходимо через життя, навіть не помічаючи всієї краси та складності речей навколо нас. Природа повна простих речей, але, коли ти починаєш звертати увагу, розумієш, що ця проста річ набагато складніша, ніж ти думав. Це було початком мого дизайну, щоб спробувати інтерпретувати та створити нову форму для пляшки в цілком відповідній природі. Як і в природі, коли ми збільшуємо масштаб у складних формах, які можуть бачити довільні оку, ми виявляємо геометричний малюнок.

Назва проекту : Snowflake Vodka, Ім'я дизайнерів : Adrian Munoz, Прізвище клієнта : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Пляшка Горілки

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.