Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модульний Диван

Cloche Sofa

Модульний Диван Диван Cloche - це робота, яка перетворює елемент міського життя на об'єкти. Його можна використовувати як скульптуру, навколишнє світло або модульний диван. Він являє собою еволюцію ландшафту, яка демонтує встановлені структурні стандарти та елементи будівельних матеріалів і перетворює знайдений матеріал у складний дизайн, перетворюючи загальний предмет на змістовну амальгаму. Цей предмет використовує предмети, що пережили своє первісне використання, були викинуті, рекультивовані та відновлені.

Назва проекту : Cloche Sofa, Ім'я дизайнерів : Carlo Sampietro, Прізвище клієнта : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Модульний Диван

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.