Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Іграшок 3D-Додаток Для Друку

ShiftClips

Дизайн Іграшок 3D-Додаток Для Друку Додаток Toy Maker ShiftClips CAD / CAM - це платформа для обслуговування продуктів, що дозволяє винахідникам 10 і більше років створювати та 3D-друкувати власні будівельні іграшки. Простий графічний інтерфейс програми дозволяє користувачам розробляти та редагувати форми на смарт-планшеті та вибирати декілька апаратних кріплень або кліпів, щоб інтегрувати їх форми для створення власних сформульованих та конфігуруваних ігор. Зручність користувача ShiftClips робить його ідеальним навчальним інструментом для креативних форм дизайну та виготовлення виробів.

Назва проекту : ShiftClips, Ім'я дизайнерів : Wong Hok Pan, Sam, Прізвище клієнта : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips Дизайн Іграшок 3D-Додаток Для Друку

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.