Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підвісна Лампа

Stratas.07

Підвісна Лампа Маючи високу стандартну обробку та досконалість у кожній деталі, ми прагнемо створити простий, чистий та позачасовий дизайн. Особливо Stratas.07, яка ідеально симетричною формою абсолютно відповідає правилам цієї специфікації. Вбудований світлодіодний модуль Xicato XSM Artist Series має індекс кольоропередачі> / = 95, освітленість 880lm, потужність 17W, кольорова температура 3000 K - теплий білий (2700 K / 4000 K доступний на замовлення) . Термін експлуатації світлодіодних модулів заявляється виробником з 50 000 годин - L70 / B50, а колір стійкий протягом усього життя (1x2 крок MacAdams протягом життя).

Назва проекту : Stratas.07, Ім'я дизайнерів : Christian Schneider-Moll, Прізвище клієнта : STRATAS-leuchtenmanufaktur-berlin.de e.K..

Stratas.07 Підвісна Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.