Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлодіодний Парасоль

NI

Світлодіодний Парасоль NI - інноваційна комбінація парасолі та садового факела - це абсолютно новий дизайн, що втілює пристосованість сучасних меблів. Інтегруючи класичний парасоль із універсальною системою освітлення, NI Parasol, як очікується, відіграватиме піонерську роль у підвищенні якості вуличного середовища з ранку до вечора. Власний OTC-датчик (пальцевий диммер) дозволяє людям легко регулювати яскравість 3-канальної системи освітлення. Його низьковольтний 12В світлодіодний драйвер забезпечує енергоефективне джерело живлення для системи з понад 2000шт 0,1 Вт світлодіодів, що генерує дуже мало тепла.

Назва проекту : NI , Ім'я дизайнерів : Terry Chow, Прізвище клієнта : FOXCAT.

NI  Світлодіодний Парасоль

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.