Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник

Yazz

Світильник Yazz - це прикольне освітлювальне пристосування, виготовлене з гнучких напівжорстких дротів, що дозволяє користувачеві схилитися в будь-яку форму або форму, що відповідає їх настрою. Він також постачається з приєднаним гніздом, що дозволяє легко комбінувати більше одного блоку разом. Yazz також є естетично привабливим, зручним для користувачів та економним. Концепція виникла з ідеї мінімізації освітлення до його найважливіших основ, як найвищого вираження краси, не втрачаючи естетичного впливу освітлення, оскільки промисловий мінімалізм - це мистецтво саме по собі.

Назва проекту : Yazz, Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz Світильник

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.