Дизайн журналу
Дизайн журналу
Диван

Umea

Диван Umea - це дуже сексуальний, візуально легкий і елегантний диван-ліжко, що вміщує до трьох людей, які сидять і двоє людей у положенні спання. Хоча обладнання є класичною системою клацання клацань, справжня інновація цього походить від сексуальних ліній та контурів, які роблять це досить привабливим предметом меблів.

Назва проекту : Umea , Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : M3.

Umea  Диван

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.