Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлодіодний Парасоль

NI

Світлодіодний Парасоль NI реалізує очікування меблів таким чином, що вона виконує не лише одну функцію. Інноваційно поєднуючи парасоль та садовий факел, пристосований до ринку розкоші, він із дня на ніч вітає людей поруч із шезлонгами або уздовж річки. За допомогою фірмового OTC-сенсора (одноразовий диммер) користувачі можуть легко керувати яскравістю 3-канальної системи освітлення окремо. Приймаючи світлодіодний драйвер низької напруги 12 В, який генерує мало тепла, NI забезпечує енергоефективне джерело живлення для системи з понад 2000шт 0,1 Вт світлодіодів.

Назва проекту : NI , Ім'я дизайнерів : Terry Chow, Прізвище клієнта : FOXCAT.

NI  Світлодіодний Парасоль

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.