Дизайн журналу
Дизайн журналу
Радіатор

Piano

Радіатор Натхнення для цього Дизайну прийшло від Love for Music. Три різні нагрівальні елементи в поєднанні, кожен з яких нагадує одну клавішу Piano, створюють композицію, схожу на клавіатуру Piano. Довжина Радіатора може змінюватися в залежності від характеристик та пропозицій Космосу. Концептуальна ідея не вироблена у виробництво.

Назва проекту : Piano , Ім'я дизайнерів : Margarita Bosnjak, M.Arch., Прізвище клієнта : Margarita Bosnjak.

Piano  Радіатор

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.