Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональне Обгортання

Loop

Багатофункціональне Обгортання Петля - це багатофункціональна упаковка для вашого гардеробу або для використання у вашому будинку. Петля - 240смx180см. Поверхня і структура текстилю петлі на 100% створені вручну, використовуючи техніку в'язання вручну, яка датується багато століть. Петлевий текстиль - це 93 індивідуально виготовлені вручну панелі, складені разом для створення цілого. Loop використовує австралійський фліс із 100% преміум класу. Альпака є низьким вмістом алергену і забезпечує як тепло, так і дихаючу здатність. Текстиль Loop має драпірування і формує гнучкість, а його 93 панелі забезпечують його розтягнення і міцність. Петля виготовлена з натуральних, відновлюваних та біодеградуючих волокон

Назва проекту : Loop, Ім'я дизайнерів : Miranda Pereira, Прізвище клієнта : Daato.

Loop Багатофункціональне Обгортання

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.