Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Моніторингу Пацієнтів

Touch Free Life Care

Система Моніторингу Пацієнтів Ліжко для рятувальних робіт без дотику виготовлено з вбудованими мікросхемами для контролю фізіологічних функцій. Пацієнти можуть керувати своєю температурою матраца та положенням ліжка за допомогою інтуїтивного інтерфейсу, не вимагаючи викликати медсестру для цих завдань. Також цей екран використовується медсестрою для ведення запису про введені препарати та рідини, які потім надсилаються на інтерфейс у медсестру. Інтерфейс медичної сестри показує та попереджає будь-які зміни таких параметрів, як температура тіла пацієнта, артеріальний тиск, режим сну та рівень вологості. Таким чином, за допомогою tlc можна заощадити багато службових годин.

Назва проекту : Touch Free Life Care, Ім'я дизайнерів : nikita chandekar, Прізвище клієнта : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care Система Моніторингу Пацієнтів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.