Дизайн журналу
Дизайн журналу
Типографія

Ila'l Amam Type Family

Типографія "Ila'l Amam" - це сімейство арабських типів, розроблене на основі суміші перших створених типів дисплеїв - Жирних облич, а також старовинних іранських куфічних сценаріїв 11 століття, поєднуючи їх усіх у курсивно / косому форматі. "Ila'l Amam" складається з типів дисплея, що використовуються для широкомасштабних цілей, оскільки букви відрізняються високою стилізацією та характеризуються різким контрастом між товстими та тонкими штрихами. Захоплення за курсивом / косим шрифтом було викликане відсутністю жодного арабського типу, оскільки арабська мова, можливо, з самого початку вважала, що має чисто італійський формат.

Назва проекту : Ila'l Amam Type Family, Ім'я дизайнерів : Sara Mansour, Прізвище клієнта : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Типографія

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.