Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будівля Зі Змішаним Призначенням

The Mall

Будівля Зі Змішаним Призначенням Торговий центр розташований на пустелі. Ідея дизайну заснована на розчиненні будівельної програми для створення культурного та комерційного району з неї, який впливатиме на його оточення. Міські простори, інтегровані до комплексу, містять багато заходів та збагачують культурну взаємодію в цьому районі. Замість того, щоб діяти як окрема закрита будівля, вона підтримуватиме вуличне життя у всій місцевості. Схема комплексу, орієнтація будівель та деталі фасаду розроблені для підтримки найбільш ефективного використання природних джерел.

Назва проекту : The Mall, Ім'я дизайнерів : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, Прізвище клієнта : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall Будівля Зі Змішаним Призначенням

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.