Дизайн журналу
Дизайн журналу
Чохол Для Ноутбука

Olga

Чохол Для Ноутбука Корпус для ноутбука зі спеціальним ремінцем і спеціально закріпіть іншу систему чохлів. За матеріал я взяв вторинну шкіру. Є кілька кольорів, з яких кожен може підібрати свій власний. Моєю метою було зробити простий, цікавий чохол для ноутбука, де легко доглядати за системою догляду та де ви можете зафіксувати інший футляр, якщо вам доведеться носити із собою для перевірки Mac book pro та Ipad або mini Ipad. Ви можете носити парасольку або газету під футляром. Легко змінюється кейс для кожного попиту.

Назва проекту : Olga, Ім'я дизайнерів : Ari Korolainen, Прізвище клієнта : Private Case.

Olga Чохол Для Ноутбука

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.