Дизайн журналу
Дизайн журналу
Подарункова Коробка

Jack Daniel's

Подарункова Коробка Розкішна подарункова коробка для віскі Джека Даніеля в штаті Теннессі - це не лише звичайна коробка, включаючи пляшку всередині. Ця унікальна конструкція упаковки була розроблена для чудової дизайнерської особливості, а також для безпечної доставки пляшок одночасно. Завдяки великим відкритим вікнам, які ми можемо побачити у всьому вікні. Світло, що надходить безпосередньо через коробку, підкреслює оригінальний колір віскі та чистоту виробу. Незважаючи на те, що дві сторони коробки відкриті, жорсткість кручення є чудовою. Подарункова коробка повністю виготовлена з картону і є повною матовою ламінованою гарячими тисненням та тисненням елементів.

Назва проекту : Jack Daniel's, Ім'я дизайнерів : Kantors Creative Club, Прізвище клієнта : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Подарункова Коробка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.