Дизайн журналу
Дизайн журналу
Цифровий Інтерактивний Журнал

DesignSoul Digital Magazine

Цифровий Інтерактивний Журнал Журнал Filli Boya Design Soul по-різному та приємно пояснює важливість кольорів у нашому житті для своїх читачів. Зміст Design Soul містить широку область від моди до мистецтва; від прикраси до особистої гігієни; від спорту до технології і навіть від їжі та напоїв до книг. Окрім відомих та цікавих портретів, аналізу, новітніх технологій та інтерв'ю, журнал також містить цікавий контент, відео та музику. Журнал Filli Boya Design Soul щоквартально публікується на iPad, iPhone та Android.

Назва проекту : DesignSoul Digital Magazine, Ім'я дизайнерів : NGM Turkey, Прізвище клієнта : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine Цифровий Інтерактивний Журнал

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.