Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Ванної

Sentimenti

Меблі Для Ванної Колекція меблів для ванної кімнати Sentimenti, натхненна почуттями та контрастом співіснуючих емоцій, пропонує сучасну і шикарну атмосферу ванної кімнати. Горизонтальні та вертикальні контрастні підлоги з деревини втілюють контрастні відчуття, а також додають дотику динамічності у ванні кімнати. Колекція Sentimenti готова бути частиною ванних кімнат усіх розмірів з шафами для ванної кімнати чотирьох різних розмірів, доступних з ящиками та дверима шафи, та дзеркалами із прихованим освітленням та дзеркальними дверима шафи.

Назва проекту : Sentimenti, Ім'я дизайнерів : Isvea Eurasia, Прізвище клієнта : ISVEA.

Sentimenti Меблі Для Ванної

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.