Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Стенд

Onn Exhibition

Виставковий Стенд Onn - це продукт преміум-класу, який поєднує традиції із сучасними конструкціями завдяки майстрам культурних цінностей. Матеріали, кольори та вироби Onn натхненні природою, яка освітлює традиційні персонажі смаком блиску. Виставковий стенд був побудований для відтворення сцени природи, використовуючи матеріали, які додаються разом з продуктами, щоб стати самим гармонізованим мистецьким твором.

Назва проекту : Onn Exhibition, Ім'я дизайнерів : Shinjae Kang, Heeyoung Choi, Прізвище клієнта : Onn.

Onn Exhibition Виставковий Стенд

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.