Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сигнал Руху

Don Luis

Сигнал Руху «Багато країн почали проводити політику щодо заохочення пішки як важливого виду транспорту. Ризик для пішоходів збільшується, коли конструкція проїжджої частини не спроектує та не забезпечує механізми контролю руху, які відокремлюють пішоходів від транспортних засобів. Загалом, дорожньо-транспортні пригоди оцінюються в межах від 1 до 2% валового національного продукту »(ВООЗ). Дон Луїс - це 3D-сигнал руху, який прив’язується до жовтої 2D-лінії, намальованої на тротуарі, щоб уникнути пішохідного переходу вулиці в іншому місці до зебри. Розроблений за допомогою соціокультурного аналізу, а не лише з естетичних настанов.

Назва проекту : Don Luis, Ім'я дизайнерів : CasBeVilla Team, Прізвище клієнта : CasBeVilla Team.

Don Luis Сигнал Руху

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.