Дизайн журналу
Дизайн журналу
Туалет

Versus

Туалет Наше життя - це нескінченний пошук задоволення та затишку. Кожен з нас намагається знайти найкращий баланс між функціональністю та дизайном, і якщо ми хочемо, щоб продукт був економним, це ускладнює його. З моїм зближеним туалетом я намагався знайти саме цей баланс. Він поєднує в собі нові підходи та технології підвищення ефективності, економії води та матеріалів, і в той же час усі ці хороші речі приховані нижче сміливого, монолітного та екстравагантного дизайну.

Назва проекту : Versus, Ім'я дизайнерів : Vasil Velchev, Прізвище клієнта : MAGMA graphics.

Versus Туалет

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.