Дизайн журналу
Дизайн журналу
Умивальник

Serel Wave

Умивальник Умивальник SEREL Wave займає своє місце в сучасних санвузлах своїми номінативними лініями, функціональними рішеннями та вражаючою якістю. Умивальник SEREL Wave; в той час, як вона змінює сприйняття подвійного умивальника завдяки унікальній формі чаші, воно також включає використання дорослого та дитини разом із естетичною формою. Крім використання в якості дитячого басейну, він забезпечує функцію змивання та чищення взуття, що використовується в культурі ісламу. Загальний підхід у дизайні умивальника - це модернізм та функціоналізм. Такий підхід настільки важливо впливає на дизайн.

Назва проекту : Serel Wave, Ім'я дизайнерів : SEREL Seramic Factory, Прізвище клієнта : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave Умивальник

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.