Дизайн журналу
Дизайн журналу
Декор Пляшок

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Декор Пляшок Золоте сяйво «Литовська горілка Голд. Чорне видання »успадкувало свій ексклюзивний вигляд від литовського народного мистецтва. Ромби та ялинки, поєднані з маленьких квадратів, є дуже поширеними зразками в литовській народній творчості. Хоча посилання на ці національні мотиви набуло більш сучасних форм - загадкові минулі роздуми перетворилися на сучасне мистецтво. Переважаючий золотистий і чорний кольори підкреслюють винятковий процес фільтрації горілки через вугільні та золотисті фільтри. Саме це робить «литовська горілка золото». Чорне видання ”настільки делікатний і кришталево чистий.

Назва проекту : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Ім'я дизайнерів : Asta Kauspedaite, Прізвище клієнта : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Декор Пляшок

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.