Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

Jae Murphy

Фірмовий Стиль Негативний простір використовується, тому що він викликає цікавість глядачів, і як тільки вони відчувають цей момент Ага, їм це миттєво подобається і запам'ятовує. У логотипі знаків є ініціали J, M, камера та штатив, вбудовані в пробіл. Оскільки Дже Мерфі часто фотографує дітей, великі сходи, сформовані на ім’я, та низько розміщена камера дозволяють привітати дітей. Завдяки дизайну фірмового стилю надалі розвивається негативна космічна ідея з логотипу. Це додає нового виміру кожному предмету і робить гасло «Нечастий погляд на звичайне» справдитися.

Назва проекту : Jae Murphy, Ім'я дизайнерів : Luka Balic, Прізвище клієнта : Jae Murphy Photography.

Jae Murphy Фірмовий Стиль

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.