Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вентильовані Відкидні Двері

JPDoor

Вентильовані Відкидні Двері JPDoor - зручна для користувачів зведена двері, яка зливається з віконною системою жалюзі, яка допомагає створювати вентиляційний потік і в той же час економити місце. Дизайн полягає в тому, щоб прийняти виклики і вирішити їх за допомогою індивідуальних розвідок, методів і вірити. Немає правильних чи неправильних будь-яких конструкцій, це дійсно дуже суб’єктивно. Однак великі дизайни відповідають потребам та вимогам кінцевих користувачів або мають великий вплив на громаду. Світ повний різного дизайнерського підходу в кожному куточку, таким чином, не відмовляйтеся від дослідження, "залишайтеся голодними, залишайтеся дурними - Стів Джов".

Назва проекту : JPDoor, Ім'я дизайнерів : Jerome Thia, Прізвище клієнта : Exuidea Design.

JPDoor Вентильовані Відкидні Двері

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.