Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Управління Суднами

GE’s New Bridge Suite

Система Управління Суднами Модульна система управління кораблями GE призначена для розміщення як великих, так і легких суден, забезпечуючи інтуїтивний контроль і чіткий візуальний зворотний зв'язок. Нова технологія позиціонування, системи управління двигуном та пристрої контролю дозволяють точно маневрувати суднами в обмежених просторах, зменшуючи при цьому навантаження на оператора, оскільки складні ручні елементи управління замінюються новою технологією сенсорного екрану. Регульований екран зменшує відбиття та оптимізує ергономіку. Всі консолі мають вбудовані ручки захоплення для використання в нерівних морях.

Назва проекту : GE’s New Bridge Suite, Ім'я дизайнерів : LA Design , Прізвище клієнта : GE.

GE’s New Bridge Suite Система Управління Суднами

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.