Дизайн журналу
Дизайн журналу
Табурет

Meline

Табурет Meline - це інноваційний табурет зі сховищем. Його мінімальний дизайн відрізняється поличкою і кілочком для підвішування куртки та сумки. Полиця ідеально підходить для зберігання інструментів та речей для студентів і розширюється назовні, щоб тримати деякі предмети легко доступними. Він легкий з каркасом із листяних порід та сидінням / полицею з ламінату. На дизайн впливає стиль DeStijl. Мелін - це надійний табурет, табурет, якого можна назвати «другом».

Назва проекту : Meline, Ім'я дизайнерів : Eliane Zakhem, Прізвище клієнта : E Zakhem Interiors.

Meline Табурет

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.