Дизайн журналу
Дизайн журналу
Великий Освітлений Горщик Для Рослин

Divine

Великий Освітлений Горщик Для Рослин Це великий легкий горщик, зроблений з одного або двох шматочків опалового пластику. В горщику зовсім немає дна. Отже, ви поставите його навколо зростаючого дерева. І скріпіть краї разом за допомогою "швидких замків". А на дно приходить світлодіодне світло, яке дає світло на горщик, на дерево і на надвір. Головна відмінність для інших полягає в тому, що ви ставите це навколо зростаючого дерева. Ви не ставите там дерево, щоб рости.

Назва проекту : Divine, Ім'я дизайнерів : Ari Korolainen, Прізвище клієнта : Adessin Oy.

Divine Великий Освітлений Горщик Для Рослин

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.