Дизайн журналу
Дизайн журналу
Рекламний Плакат

Amal Film Festival

Рекламний Плакат Плакат був натхненний веселим святом на фестивалях. Дизайн був створений, щоб охопити та відзначити відмінності, які існують у багатій іспанській культурі. Оскільки Іспанія є багатокультурною країною, яка багата своєю історією та самобутністю, плакат був розроблений, щоб висвітлити надію між європейцями та арабами, мусульманами та християнами. Проект був розроблений в студії Barnbrook, Лондон, Великобританія. На розробку плаката знадобився 1 тиждень. Використовувані кольори, тип та символи були натхнені перетином іспанської та арабської культур.

Назва проекту : Amal Film Festival, Ім'я дизайнерів : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Прізвище клієнта : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Рекламний Плакат

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.