Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бічний Стіл

Chezca

Бічний Стіл Chezca - це бічний стіл, який допомагає зібрати всі предмети, які зазвичай лежать навколо під час роботи. Призначений для невеликих приміщень, він займає мінімальний простір і його можна розмістити в будь-якому місці будинку. Він працює як центр для всіх дрібних предметів і пристосувань, зберігаючи все на виду та під рукою. Він має верхню поверхню для дрібних предметів, передню поверхню для зберігання журналів та ноутбуків під час зарядки та заднє приховане місце для збереження вашого маршрутизатора WIFI та організації кабелів. Chezca також пропонує декілька розеток для живлення, які можна витягнути окремо або обережно повісити збоку, коли вони не використовуються.

Назва проекту : Chezca, Ім'я дизайнерів : Andrea Kac, Прізвище клієнта : KAC Taller de Diseño.

Chezca Бічний Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.