Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сенсорний Кран

miscea LIGHT

Сенсорний Кран Діапазон змішувачів СВІТЛО змішувачів, що активуються датчиком, має вбудований дозатор мила, створений безпосередньо у змішувач для зручності та максимальних переваг гігієни рук. Використовуючи швидку та надійну сенсорну технологію, він роздає мило та воду для гігієнічного та ергономічного миття рук. Вбудований дозатор мила активується, коли рука користувача переходить через сектор мила. Потім мило видається лише тоді, коли рука користувача поміщена під мильну вивідну крану. Воду можна отримувати інтуїтивно, тримаючи руки під виходом для води.

Назва проекту : miscea LIGHT, Ім'я дизайнерів : Rob Langendijk, Прізвище клієнта : miscea GmbH.

miscea LIGHT Сенсорний Кран

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.