Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кільце І Сережки

Droplet Collection

Кільце І Сережки Колекція ювелірних виробів Droplet черпає своє натхнення із спокою та краси крапельки води. Поєднуючи 3D-дизайн та традиційну техніку верстака, він досліджує утворення крапель на листі. Полірована срібляста обробка 925 імітує відображаючу поверхню краплі води, а перлини з прісною водою також грайливо вбудовуються в дизайн. Кожен кут кільця і сережок демонструє різне формування, зберігаючи дизайн універсальним.

Назва проекту : Droplet Collection, Ім'я дизайнерів : Lisa Zhou, Прізвище клієнта : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Кільце І Сережки

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.