Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Athos

Журнальний Столик Натхненний мозаїчними панелями, створеними бразильським художником-модерністом Атосом Булькао, цей журнальний столик із прихованими шухлядами був розроблений з метою привнести в його внутрішній простір красу його панелей - та їх яскравих кольорів та ідеальних форм. Вищенаведене натхнення поєднувалося з дитячим рукоділлям, що складається з чотирьох ящиків сірників, склеєних разом для створення столу для лялькового будинку. Завдяки мозаїці таблиця посилається на головоломку. Якщо ящики закриті, ящики помітити не можна.

Назва проекту : Athos, Ім'я дизайнерів : Patricia Salgado, Прізвище клієнта : Estudio Aker Arquitetura.

Athos Журнальний Столик

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.