Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик І Обідній Стіл

Air table

Журнальний Столик І Обідній Стіл Шлях, по якому він легко може перейти від низького журнального столика до повного столу їдальні або навіть письмового столу, є досить цікавим. Металеві труби можна встановити в двох різних положеннях шляхом обертання. Дерев’яні дошки повернуті петлями, що дозволяють збільшити поверхню столу. Назва цього предмета меблів надихає MacBook Air завдяки легкій вазі, як фізично, так і візуально.

Назва проекту : Air table, Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : M3 Claudio Sibille.

Air table Журнальний Столик І Обідній Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.