Дизайн журналу
Дизайн журналу
Структурна Колонна Балка

Brackets

Структурна Колонна Балка Конструкція - це технічне рішення, що забезпечує модульовані системи для відновлення марних просторів на дахах у всьому світі, пристосовуючись до попередньої структури кожної будівлі. Одна з його багатофункціональних функцій - збереження електроенергії. Він також був естетично розроблений для функціонування в інтер'єрі чи то облицюванням, передбаченим для нього, різними матеріалами чи обробкою, чи то предметами інтер'єру, як стільниці, столи та перегородки. Він також забезпечує систему сонячного обігрівача, що робить приміщення енергетично стійкими.

Назва проекту : Brackets, Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Структурна Колонна Балка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.