Дизайн журналу
Дизайн журналу
Оновлення Міста

Tahrir Square

Оновлення Міста Площа Тахрір є основою політичної історії Єгипту, тому відродження міського дизайну є політичним, екологічним та соціальним дезидерат. Генеральний план передбачає закриття деяких вулиць та об’єднання їх у існуючу площу, не порушуючи рух транспорту. Тоді було створено три проекти для розміщення рекреаційних та комерційних функцій, а також меморіал для відзначення сучасної політичної історії Єгипту. У плані було враховано достатньо місця для прогулянок та сидіння, а також високе співвідношення зелених зон для внесення кольорів у місто.

Назва проекту : Tahrir Square, Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square Оновлення Міста

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.