Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

CRONUS

Дизайн Інтер’Єру Цей бар-зал для членів націлений на керівників, які прагнуть провести стильні міські ночі. Само собою зрозуміло, що ви відчуєте щось особливе та неординарне для тих, хто хоче стати його членом і хто бажає використовувати цю смугу. Більше того, щойно ви почнете використовувати тут, зручність та комфорт відіграватимуть велике значення для форми експлуатації. Ці два аспекти, про які ми говорили вище, ви можете виявитись досить дивними, і надати правильний штрих - це було нашим завданням. Дійсно, саме цей "два аспекти" було ключовим словом для розробки цього бару.

Назва проекту : CRONUS, Ім'я дизайнерів : Aiji Inoue, Прізвище клієнта : Doyle Collection co.ltd..

CRONUS Дизайн Інтер’Єру

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.